Bestuur

Hieronder een overzicht van de bestuursleden, commissieleden en overige handige adressen:

Bestuur

functie naam e-mail
Voorzitter Jaroen Cazemier voorzitter@wtcroden.nl
Secretaris Harry Waninge secretaris@wtcroden.nl
Penningmeester Arjen Adriaanse penningmeester@wtcroden.nl
Bestuurslid Peter van Huffelen
Bestuurslid Bert van Lingen
Bestuurslid Marcel Torensma

 

Tochtencommissie

functie naam e-mail
Lid Klaas Bos

Activiteitencommissie

functie naam e-mail
Voorzitter Marcel Torensma
Lid Bert Mensingh

Overige handige adressen

omschrijving naam e-mail
Ledenadministratie Peter van Huffelen ledenadministratie@wtcroden.nl
Webmaster Wijnand Webbink webmaster@wtcroden.nl
Redactie Ferdau Terpstra redactie@wtcroden.nl

Bankrelatie
Rabobank “Roden” te Roden Rekeningnummer: NL44 RABO 0355848031 t.n.v. Toerclub WTC Roden

Social Media
De website is een belangrijke informatiebron voor onze leden maar ook van iedereen die naar informatie op zoek is over onze wielertoerclub. Maar Toerclub WTC-Roden is ook via Facebook actief in een besloten groep.